Akende Teenus

sääsevõrgud | aknatihendid| klaas-ja topeltklaasid

Teenused

Paigaldame kiiresti ja tõhusalt sääsevõrgud, aknatihendid ning vahetame ka plastikaknad (PVC).

Sääsevõrgud

Aknatihendid

Klaas-ja topeltklaasid

Meie tooted

Aknatihend Q-Lon

Soovitame vahetada tihendid saksa Q-Lon polüuretaantihenditega.
Saksa ettevõttel Schlegel on 5-aastane garantii. Tihend ei kaota oma isoleerivaid omadusi enam kui 21 aastat. See tihend ei vaja kogu tööperioodi jooksul täiendavat hooldust. Madal soojusjuhtivuse koefitsient (K) – 0,033 W / mK.

Tihend on vastupidav ultraviolettkiirgusele päikese, külma, kuumuse, keemiliste puhastusvahendite suhtes, nii et suve- ja talverežiimide jaoks ei pea te aknamehhanismi uuesti installima.

Akna tihendid või tihendid on tihendusribad, millel aken on suletud, seega heliisolatsioon ja soojusisolatsioon. Ühelt poolt püüavad nad ruumis sooja õhku kinni, et seda õues hoida, ja teiselt poolt takistavad nad niiskuse sisenemist ruumi. Kui kavatsete osta uusi aknaid, on tihendid tavaliselt juba kaasas. Sellegipoolest saate uuendada ka juba paigaldatud aknaid, et suurendada nende energiatõhusust ja tagada, et soovimatud tuuled ei vilistaks kodus.

Ventiilid Air-Box

Kaasaegne disain hoiab ära tänavatolmu sisenemise ruumi õhuvooluga!
Ruumi õige ventilatsioon on tervisliku atmosfääri loomisel võtmetegur. Sageli muutub probleemiks kodu ventilatsioon. Eriti kui aknad on üksteise suhtes seatud ja me loome tõmbetuul , millal tegime akna lahti.

On teada, et suletud akendega ruumis loomulik ventilatsioon on praktiliselt ebaefektiivne. See on eriti märgatav hoonetes, mis on ehitatud monoliitsete raudbetoonkonstruktsioonide abil, kuid probleemiks võib osutuda ka suvilade ventilatsioon, kuna avanevad õhuavad suurendavad soojakadusid ja sellest tulenevalt ruumi kütmise kulud, suurendavad mürataset ning tuuletõmbused põhjustavad ebamugavust ja ärevust.

Meist

Meie professionaalne oma ala spetsialistidest koosnev meeskond pakub teile pikaajalisel praktikal põhinevaid parimaid lahendusi.

Koostöös Leedu, Saksamaa ja Poola ettevõtetega pakume kvaliteetseid tooteid ja teenuseid.

Meie professionaalne meeskond pakub teie probleemidele parimaid lahendusi.

Eesti Akende Teenus teostab akendega juriidilisi töid, kontrollides uste tihedust, vahetades tihendid, ventilatsiooniklapid, ukselukud, mis kaitsevad teie aknaid ja rõduuksi välgu ja sissemurdmise eest.

Tellida


Spetsialist annab nõu

Miks aknad kondenseeruvad?

Viens no galvenajiem iemesliem ir nepietiekama telpu ventilācija. Koka logi “elpo”, bet plastikāta logi, to hermētiskuma dēļ, to nedara. Kad vecie koka logi tiek aizstāti ar PVC, telpās rodas paaugstināts mitrums, kas rezultātā izraisa kondensāta veidošanos uz logiem,...
WhatsApp chat